Popis dokumenata za potvrdu upisa - prema kategorijama kandidata

POTREBNA DOKUMENTACIJA - REDOVNI UČENICI

1. Popunjena upisnica. Upisnicu obavezno potpisuju i roditelj i učenik, popuniti podatke koji možda nedostaju (podaci o roditelju/skrbniku), posebno obratiti pažnju da je napisan prvi strani jezik (engleski ili njemački) i izborni predmet (etika ili vjeronauk). UPISNICA se printa iz sustava e-Upisi.
  2. Liječnička svjedodžba medicine rada za odabrano zanimanje (iznimno, kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do 30. rujna tekuće školske godine) Na liječničkoj svjedodžbi medicine rada MORA pisati točan smjer koji učenik upisuje!!!

DOKUMENTACIJA ZA UČENIKE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU - IZRAVNI UPIS

1. Popunjena upisnica. Upisnicu obavezno potpisuju i roditelj i učenik, popuniti podatke koji možda nedostaju (podaci o roditelju/skrbniku), posebno obratiti pažnju da je napisan prvi strani jezik (engleski ili njemački) i izborni predmet (etika ili vjeronauk). UPISNICA se printa iz sustava e-Upisi.
  2. Rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja
  3. Stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika za, u pravilu šest, a najmanje tri primjerena programa obrazovanja (strukovnoga – s oznakom programa, umjetničkoga i/ili gimnazijskoga) izdanoga na temelju stručnog mišljenja nadležnoga školskog liječnika koji je pratio kandidata tijekom prethodnog obrazovanja, a na temelju prethodno dostavljene specijalističke medicinske dokumentacije o zdravstvenim teškoćama koje su mogle utjecati na postizanje rezultata tijekom prethodnog obrazovanja, prema stručno usuglašenoj metodologiji te obrade multidisciplinarnog tima Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

DOKUMENTACIJA ZA UČENIKE SA ZDRAVSTVENIM TEŠKOĆAMA

2. Stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika za, u pravilu šest, a najmanje tri primjerena programa obrazovanja (strukovnoga – s oznakom programa, umjetničkoga i/ili gimnazijskoga) izdanoga na temelju stručnog mišljenja nadležnoga školskog liječnika koji je pratio kandidata tijekom prethodnog obrazovanja, a na temelju prethodno dostavljene specijalističke medicinske dokumentacije o zdravstvenim teškoćama koje su mogle utjecati na postizanje rezultata tijekom prethodnog obrazovanja, prema stručno usuglašenoj metodologiji te obrade multidisciplinarnog tima Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje.

DOKUMENTACIJA ZA UČENIKE KOJI ŽIVE U OTEŽANIM UVJETIMA OBRAZOVANJA UZROKOVANIM NEPOVOLJNIM EKONOMSKIM, SOCIJALNIM TE ODGOJNIM ČIMBENICIMA

2. Liječnička svjedodžba medicine rada (iznimno, kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do 30. rujna tekuće školske godine) Na liječničkoj svjedodžbi medicine rada MORA pisati točan smjer koji učenik upisuje!

KANDIDATU ZA UPIS KOJI JE PRIPADNIK ROMSKE NACIONALNE MANJINE, A ŽIVI U UVJETIMA KOJI SU MOGLI NEPOVOLJNO UTJECATI NA NJEGOV ŠKOLSKI USPJEH U OSNOVNOJ ŠKOLI:

1. Popunjena upisnica. Upisnicu obavezno potpisuju i roditelj i učenik, popuniti podatke koji možda nedostaju (podaci o roditelju/skrbniku), posebno obratiti pažnju da je napisan prvi strani jezik (engleski ili njemački) i izborni predmet (etika ili vjeronauk). UPISNICA se printa iz sustava e-Upisi.
  2. Liječnička svjedodžba medicine rada (iznimno, kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do 30. rujna tekuće školske godine) Na liječničkoj svjedodžbi medicine rada MORA pisati točan smjer koji učenik upisuje!

« Travanj 2024 »